Країна мовлення

Дата: 03.12.2021 14:04

У закладі дошкільної освіти №16 «Радість» останнім тижнем листопада вихователі разом з дітьми подорожували Країною мовлення.  Інтегровані заняття з розвитку мовлення дітей пройшли в:

- молодшій групі №1 « В пошуках Білочки» (вихователь Антоніна Градобоєва);

- молодшій групі №2 «Пригоди лісових звірят» (вихователь Олена Глущук);

- середній групі №1 «Квест з осінню» (вихователь Ірина Біленко);

- середній групі №2 «Подорож до казкового лісу» (вихователь Катерина Клименко);

- старшій групі «Абетка дорожнього руху»    (вихователь Лариса Зеркаль);

- логопедичній групі № 1 «Мандрівка  по країні знань» (логопед Раїса Руснак);

- логопедичній групі № 2 «Дарунок Осені» ( вихователь Альона Калоша).

Серія занять була об’єднана  основною метою -  розвиток мовлення дітей дошкільного віку.  На своїх заняттях вихователі використовували мнемотехніку, наочне моделювання, звуковий аналіз, коректурні таблиці, цеглинки «Лего», мнемосмужки.

Реалізуючи завдання комунікативно-мовленнєвого розвитку дітей вихователі спонукали дітей до активності, свідомо обмежуючи свою участь доречними, лаконічними висловлюваннями. Педагоги будували заняття так, щоб дитина висловлювала свою думку, прагнула довести її, переконливо аргументувати, не боючись ні власної помилки, ні критики дорослого.

Педагогічна майстерність вихователя у тому і полягає, щоб спираючись на знання індивідуального розвитку дитини, окремими кроками, репліками наближати її до успішного результату.