Відділ освіти м. Новогродівка Донецької області
Дітей вчить те, що їх оточує М.Монтессорі

Засідання міського методичного об’єднання педагогів закладів дошкільної освіти

     26 січня 2022 р. в закладі дошкільної освіти № 16 «Радість» відбулося засідання міського методичного об’єднання «Гра як провідна діяльність та форма організації дошкільників».

    Метою ММО було: сприяти підвищенню рівня професійної майстерності педагогів, спонукати педагогів до творчого самовираження та самовдосконалення.

   В заході взяли участь 18 педагогів: серед них директор Олена Тишко, методист, вихователі, музичний керівник, психолог. Організувала проведення заходу керівник  ММО Тетяна Колєсніченко.

    Під час теоретичної частини педагоги презентували сучасні форми ігрової діяльності в освітньому процесі: музичні ігри (Юлія Літвіненко), рухливі ігри (Наталія Парінцева), розвивальні ігри (Ірина Біленко), дидактичні ігри (Ірина Шаманова), сюжетно-рольові ігри (Антоніна Градобоєва).

    В практичній частині діти разом зі Смаколиком (Антоніна Градобоєва), шеф-кухарем (Ірина Біленко) та су-шефами (Ірина Шаманова, Олена Глущук, Тетяна Шиленко, Катерина Клименко, Наталія Пугачова, Катерина Папаіка, Лариса Зеркаль) побували у французській школі кулінарного мистецтва «Le Cordon Bley», де вчилися готувати та прикрашати безе, пончики, еклєри, круасани за рецептами школи.

     Всі педагоги залишилися задоволеними після участі у ММО, тому що під час його проведення панувала дружня і невимушена атмосфера емоційного комфорту, яка надихнула всіх на практичне упровадження набутих знань.

    Гостями заходу були головний спеціаліст відділу освіти Світлана Калугіна та консультант ЦПРПП  Ірина Мироненко, які поділилися своїми позитивними враженнями та зазначили, що ММО пройшло на високому методичному рівні,  побажали й надалі впровадвжувати новий Державний стандарт дошкільної освіти, творити,  ділитися інноваційним досвідом досвідом роботи з колегами.« повернутися до списку новин