Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання

Дата: 01.02.2022 13:55

01 лютого розпочалася реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання. Відповідно до цьогорічних правил проходження ЗНО, кожен учасник може безоплатно скласти тестування з п'яти навчальних предметів, а також обрати до складання додаткові предмети за плату. Період реєстрації на тестування триватиме з 01 лютого до 09 березня 2022 року.

Комплекти реєстраційних документів учнів для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти мають надіслати до 01 березня 2022 року. Безпосередньо зовнішнє незалежне оцінювання в 2022 році розпочнеться 23 травня тестуванням з фізики. Зокрема у травні випускники закладів освіти складуть тести з хімії та української мови, української мови та літератури. ЗНО з інших предметів відбудеться в період з 1 по 17 червня 2022 року.