«Лялькова вистава у гості завітала»

У закладі дошкільної освіти № 16 «Радість»  протягом тижня з 27.09 по 01.10.2021р. були проведені лялькові вистави дорослими та дітьми старшої групи: «Курочка Ряба», «Три порося», «Обіцянка Олі», «Осінні подарунки», «Коза дереза», «Незвичайні пригоди лісових друзів».

Важливу роль у розвитку дитини відіграє казка. І одним із найяскравіших способів донести інформацію до дитини – ляльковий театр.

Ляльковий театр – не просто розвага і веселе проведення часу. Це методика із чудовим навчальним і виховним ефектом, яка допомагає дитині розібратися в основних соціальних поняттях, таких як добро і зло, що добре, а що погано.

Головною рисою будь-якої лялькової вистави є вміння розважити глядачів, а часом не лише спонукати посміятись, а й поміркувати.