Таорча майстерня практичного психолога Скипенко Наталії Володимирівни

Дата: 28.10.2019 13:32

28 жовтня практичний психолог ЗДО № 9 "Золотий ключик" Наталія Скипенко провела творчу майстерню з дітьми молодшого та середнього віку.

Масару Ібука писав: "Дитина бачить величезний світ(значно більший, ніж батьки можуть собі уявити), коли вона вперше бере в руки олівець і виявляє, що він може залишати сліди на чистому папері. Цей величезний світ значно більший, ніж стандартний аркуш паперу. Я дав би дитині величезний аркуш паперу, щоб вона повзала по ньому, малюючи. Стандартний аркуш паперу сприяє вихованню стандартної людини, позбавленої творчості".
Малювання – це творчий процес, що дає дитині змогу відчути й зрозуміти себе, висловити свої думки й почуття, позбутися конфліктів і сильних переживань, розвинути емпатію, бути самою собою, вільно висловлювати мрії й надії. Воно передбачає розвиток здібностей і талантів кожної дитини. І що скоріше починається цей розвиток, то більше шансів повноцінно їх розкрити. Творча активність дошкільників, стимульована дорослими ззовні, - запорука успішної реалізації особистості дитини.