Поговоримо про права у шкільній освіті під час війни?

Дата: 05.05.2022 12:20

Чи має директор зменшувати навантаження під час дистанційної роботи в період воєнного стану? Яким чином відбувається виплата заробітної плати викладачам, які знаходяться на тимчасово окупованій території? Як здійснювати оцінювання дітей, якщо вчитель за кордоном і у закладі відсутній електронний журнал?

Таких та багато інших запитань виникають у директорів та вчителів з різних куточків України. Всі запитання, які стосуються прав освітян в умовах воєнного стану ми будемо розбирати разом із освітнім омбудсменом, Сергієм Горбачовим.

Запрошуємо вас долучитись до прямого етеру 12 травня о 13:00 на Фейсбук-сторінці Центру Інноваційної Освіти "Про.Світ".

Ви також можете залишити свої запитання до спікера у цій гугл-формі: https://bit.ly/3vq0ANo

До зустрічі, все буде Україна! ????????