Постійно діючий семінар «Інтеграція освітнього процесу в умовах концепції Нової Української школи»

Дата: 02.03.2020 11:44

26 лютого 2020 року на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся постійно діючий семінар «Інтеграція освітнього процесу в умовах концепції Нової Української школи» для вчителів трудового навчання та технологій. Учитель трудового навчання Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Колосовська Н.А. виступила з доповіддю на тему: «Міжпредметна інтеграція як одна із форм наскрізного  STEM-навчання», де на прикладі STEM-проекту «Розвиваюче панно «Новорічна ялинка» розкрила  функціонування міжпредметних зв’язків у процесі трудового навчання  через  використання різних методів та прийомів.