«Використання технологій ранкового та вечірнього кола на практиці»

12 жовтня 2021р. педагоги, які атестуються, провели для вихователів закладу майстер-клас, де створили позитивну атмосферу серед колег.

Своїм прикладом мотивували педагогів для впровадження гуманістичної методики «Ранкові зустрічі та вечірні кола», що орієновані на дітей дошкільного віку. Вчили використовувати методику ранкових зустрічей в роботі з дітьми. Розширювали знання педагогів про значення та структуру методики.

На майстер-класі були проведені вправи: «Привітання», музичне привітання «Добридень!», гра-привітання «Коло з ваших імен», «Коло радості», «Колекція теплих слів», «Музична гра з листочками», «Як пройшов твій день?», «Щоденне рефлексійне коло».

Майстер-клас дозволив обмінятися досвідом педагогів для подальшої роботи з дітьми.