? Що вивчити у травні? Дайджест курсів!

Дата: 12.05.2022 11:17

Травневий дайджест курсів на Prometheus та Prometheus+ ?

Друзі, ми підготували перший дайджест курсів після 24 лютого — зібрали в ньому всі нові та актуальні курси, які можуть вас зацікавити. Сподіваємося, що ви у безпеці та готові поступово повертатися до навчання ????

Безкоштовні курси Prometheus:

???? «Базова психологічна допомога в умовах війни»

Програма допоможе стабілізувати психіку та значно зменшити рівень психологічної травматизації.

Зареєструватися

???? «‎Основи Web UI розробки 2022»

Курс допоможе розібратись у вебпрограмуванні та навчитися створювати сайти лише за 5 тижнів!

Зареєструватися

???? «Шкільне життя онлайн»

Курс допоможе педагогам та адміністрації закладів освіти організувати позитивну, активну, відповідальну й безпечну цифрову шкільну спільноту.

Зареєструватися

???? «Цифрова безпека журналістів та інших працівників медіа»

Курс навчить основ цифрового захисту для активного використання набутих навичок у професійному житті. Програма буде корисною не тільки для журналістів, але й для всіх, хто користується мобільними приладами, соціальними мережами, інтернетом та хмарними сервісами.

Курси Prometheus+:

???? «Цілісний маркетинг»

Ґрунтовні знання зі стратегічного маркетингу від творця брендів «Сніжна Панда», «Прайм», Bigl.ua та інших Олексія Філановського.

Зареєструватися

???? «Управління персоналом: дієві інструменти»

Навчіться формувати результативну команду, оцінювати ефективність та підвищувати продуктивність ваших працівників разом із кращими експертами сфери — викладачами Бізнес-школи УКУ та фахівцями компанії Luxoft.