Про проведення масштабної інформаційної кампанії «Місяць цифрової грамотності»

Дата: 11.11.2021 11:00

Відповідно до листа Міністерства цифрової трансформації України від 29.10.2021 № 1/06-6-12121 Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти інформує щодо проведення масштабної інформаційної кампанії “Місяць цифрової грамотності”, яка триватиме з 1 до 30 листопада 2021 року.

Дана ініціатива реалізується в рамках проєкта Міністерства цифрової трансформації «Дія. Цифрова освіта».

У рамках проведення Місяця цифрової грамотності учасники освітнього процесу можуть долучитися до активностей:

• розміщення на сайтах закладів освітим посилання на сайти Дія.Цифрова освіта та Всеукраїнська школа онлайн;

•  висвітлення в соціальних мережах інформації про Місяць цифрової грамотності та продукти «Дія. Цифрова освіта» за хештегом #DigitalMonth;

• ознайомлення з платформами «Дія. Цифрова освіта», «Всеукраїнська Школа Онлайн» та реєстрація на платформах;

• складання педагогічними працівниками закладів освіти національного тесту з цифрової грамотності «Цифрограм»;

• перегляд освітніх серіалів: «Основи кібергігієни», «Кіберняні», «Обережно! Кібершахраї», «Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті», «Як громаді стати цифровою», «Електронний підпис».

Крім цього просимо сприяти проведенню серед педагогічних та учнівських колективів закладу конкурсів на співробітника та здобувача освіти, який найкраще володіє цифровою грамотністю, додатково відзначивши їх.

Просимо проінформувати заклади освіти та сприяти участі зацікавлених осіб.