Серпневі засідання професійних спільнот

Дата: 20.08.2021 10:53

19 серпня 2021 року на базі Новогродівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №10 ім. Тараса Шевченка  відбулося 17 настановчих засідань предметних методичних об'єднань учителів закладів освіти Новогродівської громади «Формування професійної готовності педагогічних працівників в умовах реалізації реформаторських процесів через створення системи безперервного професійного розвитку в контексті оновленого професійного стандарту». Під час роботи засідань була проаналізована діяльність членів  професійних спільнот за попередній навчальний рік, обговорені методичні рекомендації щодо викладання навчальних дисциплін, здійснено огляд підручників. Поряд з тим вчителі кожного фаху поділилися власним досвідом щодо новітніх підходів у викладанні предметів в контексті Нової української школи, розробили рекомендації та пріоритетні напрямки діяльності у 2021-2022 навчальному році.

Центр професійного розвитку педагогічних працівників Новогродівської міської ради висловлює подяку керівникам методичних об’єднань за якісне проведення роботи серпневих засідань.

Особливо хочеться відмітити адміністрацію Новогродівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №10 ім. Тараса Шевченка   за створення належних умов для проведення методичних активів на високому рівні.