Відбір нових підручників для учнів 3 класів

Дата: 02.03.2020 10:34

З 24 лютого до 12 березня 2020 року триває найголовніший й найвідповідальніший період відбору нових підручників для учнів 3 класів. Тому й цього року видавництво "Ранок" створило умови для полегшення педагогам процесу ознайомлення з електронними версіями підручників для подальшого усвідомленого вибору.

На виконання п. 3 наказу Міністерства освіти і науки України від 07.11.2019 р. № 1409 видавництво надало електронні версії фрагментів підручників для розміщення в Електронній бібліотеці ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» lib.imzo.gov.ua та також розмістило їх на відповідній сторінці свого офіційного сайта ranok.com.ua. За наведеними у переліку гіперпосиланнями можна перейти до електронних версій оригінал-макетів підручників, презентацій підручників, орієнтовних навчальних програм та орієнтовних календарних планів, інтернет-підтримки та навчальних відео.