Осінній ярмарок у 3-а класі

Осінь - це пора збору врожаю - дарів, якими нагородила нас природа за літню працю. Традиційно в 3 – А класі Новогродівського ЗЗСО І – ІІІ ступенів № 10 ім. Тараса Шевченка проводилося осіннє свято. Цього жовтня воно пройшло у формі осіннього ярмарку.

З яким ентузіазмом діти готувалися до ярмарку! Столи просто ломилися від достатку. Зала відразу наповнилася запахами пиріжків, овочів і фруктів. А яку чудову виставку різноманітних героїв з овочів та фруктів підготували родини. При цьому проявили фантазію, креативність. Все виглядало красиво і дуже апетитно.

Діти артистично виступали: співали, розповідали вірші, танцювали, інсценували, грали в ігри. Ця яскрава і колоритна подія надовго запам'ятається учням!