Нарада 9 грудня 2021 р.

Дата: 13.12.2021 10:04

Відділ освіти м.Новогродівка спільно з КБНУ  «ЦПРПП Новогродівської міської ради» 09.12.2021 провели нараду директорів закладів загальної середньої освіти Новогродівської міської територіальної громади. Начальник відділу освіти м.Новогродівка Борковець А.О. акцентувала увагу на актуальних питаннях щодо діяльності шкіл: затвердження нового 4-х тижневого меню, організація роботи з підготовки випускників до ЗНО-2022, термінах зимових канікул 2021-2022 навчального року, підготовці та проведенні  Новорічних свят в школах. Директор КБНУ «ЦПРПП Новогродівської міської ради» Рудько В.В. розповіла про особливості атестації педагогічних працівників, підвела підсумки першого досвіду супервізії, яка відбулася в ЗЗСО громади.

Учасники наради у ході спілкування отримали відповіді на запитання, які сприятимуть підвищенню рівня організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти.