К о л е г і я відділу освіти м. Новогродівка

Дата: 28.02.2020 09:34

27 лютого в будинку дитячої творчості відбулася Колегія відділу освіти м. Новогродівка.

На порядок  денний винесені  питання:

1. Порівняльний аналіз результативності участі учнів ЗЗСО міста в ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських олімпіад у 2019-2020 навчальному році.

Доповідач: зав. ММК Рудько В.В.

2. Про моніторинг участі закладів освіти м. Новогродівка в конкурсах, фестивалях, змаганнях, турнірах обласного, Всеукраїнського, Міжнародного рівнів.

Доповідач: методист з позашкільної освіти Кирилова А.В.

3. Проведення медичних оглядів працівників закладів освіти.

Доповідач: методист з технологій Мироненко І.В.

4. Організація харчування в закладах освіти м. Новогродівка.

Доповідач: головний спеціаліст Інякіна Н.П.

5. Різне.