«І скрізь, де є гра, панує здоров’я, радість дитячого життя»

Дата: 28.02.2020 09:23

Гра дарує щохвилинну радість

В закладі дошкільної освіти № 16 «Радість» 27.02.2020 року була проведена традиційна пізнавально-інтелектуальна гра «Мудра сова» у новому форматі «Що? Де? Коли?  В грі приймали участь вихованці старших груп закладу. Вони як справжні знавці грали в команді проти мульташних героїв. Під час змагання у дітей формувалися та закріплювалися здібності, які необхідні їм для виконання соціальних, творчих функцій у майбутньому. Запрошені на гру експерти Завідувач міського методичного кабінету Рудько Валентина Вікторівна, провідний спеціаліст з питань дошкільної освіти Калугіна Світлана Маноліївна, вчитель початкових класів ЗЗСО № 10 Коваленко Людмила Анатоліївна гідно оцінили такі якості, як кмітливість, винахідливість, ерудованість та командну гру. Гру провели вихователі Клименко К. М., Біленко І. М., Ватаг О. П. й музичний керівник Колєсніченко Т. М. Організатор гри методист Федорова І. М.

Знавці гри Калініченко Олена, Колєсніченко Степан, Кандибко Аріна, Ковтун Артем, Наумік Мілана, Бондар Влад отримали перемогу та були нагороджені сертифікатами й подарунками від закладу.

«І скрізь, де є гра, панує здоров’я, радість дитячого життя»