Відділ освіти м. Новогродівка Донецької області
Дітей вчить те, що їх оточує М.Монтессорі

Онлайн-трансляція Українського центру оцінювання якості освіти

Онлайн-трансляції Українського центру оцінювання якості освіти з відповідями на питання: https://youtu.be/IXkcEDxp72M 

Так який рівень математики обирати?

В цьому році, вперше МОН ввело обов'язкове ДПА з математики, тобто для того, щоб випускники отримали свідоцтво про повну загальну середню освіту їм необхідно отримати 4 оцінки за так звані "випускні іспити" (які з 2015 року проходять у формі ЗНО), серед них один з математики. За яким рівнем учень має складати ДПА? За рівнем, який вивчає в закладі освіти, тобто якщо учень вивчає математику рівня стандарт, то він під час реєстрації і обирає математика (завдання рівня стандарту). Якщо він, наприклад, учень математичного класу і вивчає математику поглиблено, то під час реєстрації обирає рівень - "профільний". Це все що стосується рівнів, вони не залежать від того вступає він до ВНЗ чи ні, це залежить від того, за програмою якого рівня учень вивчав математику у школі.

Теж саме стосується й іноземної мови.

Який рівень математики обрати для вступу до ВНЗ?

Це неправильне питання! Тест для вступу не має рівнів. У програмі реєстрації учень має зробити потрібну йому позначку - чи “отримати” чи “не отримувати” результат за шкалою 100-200 балів, що залежить від його власних планів щодо вступу до закладу вищої освіти. Якщо учень планує вступ до закладу вищої освіти і для вступу йому потрібна математика, то потрібно проставити відмітку біля поля “отримати (вступ до ЗВО)” у такому випадку сервіс зареєструє його на математику, про що випливе відповідне сповіщення. Це означає, що учень отримає зошит з предмета “Математика”, який буде містити завдання і рівня станту і профільного рівня, але за ДПА до закладу освіти надійде бал, який відповідає обраному рівню. Який у свою чергу має повністю відповідати рівню навчання предмета у закладі.

Висновок: Рівні потрібні лише для складання ДПА, рівень потрібно обирати той, за яким учень навчався у школі!« повернутися до списку новин