ДОШКІЛЬНЯТА ЗА БЕЗПЕЧНУ КРАЇНУ!

Дата: 22.11.2021 08:55

У ЗДО №34 «Білочка» з 15.11. по 21.11.2021р триває Тиждень безпеки дорожнього руху, під час якого педагоги знайомлять малюків із правилами поведінки на дорогах, у громадському транспорті, виховують дбайливе ставлення до свого здоров’я і життя.
      Упродовж Тижня безпеки діти ознайомилися зі знаками, розміткою на дорогах, розглядали ситуації, які можуть виникнути на дорогах і тротуарах. Метою заходу було закріпити з дітьми правила дорожнього руху, прищеплення розуміння необхідності суворого дотримання встановлених правил поведінки на дорозі, навчити приймати участь у дорожньому русі без негативних наслідків, вироблення навичок спостережливості, уміння самостійно приймати рішення в екстремальних ситуаціях, виховувати бережливе ставлення до свого життя.  Яскраві, веселі, насичені, з казковими героями, веселими іграми, загадками і ребусами заняття «Подорож Колобка у лісі" з елементами казки (практичний психолог Колесніченко Н.І.), "Що за звір на зебру схожий?" (вихователь Чуба Т.С.), розвага «Знавці правил дорожнього руху" (вихователь  Кецик М.М.) запам’яталися дітям. В результаті – тверді та стійкі знання, набуті вміння та навички з питань правил дорожнього руху.