Дата: 03.03.2021 08:30

З метою формування у дітей та молоді дбайливого ставлення до культурної спадщини країни, ознайомлення з народними традиціями рідного краю, виховання національно-патріотичної самосвідомості та підготовки до професійного самовизначення з 17.06.2020 до 17.12.2020 року проводився літньо-осінній цикл обласного конкурсу календарних хліборобських обрядів «Коло Сварога».

Основними завданнями Конкурсу були:

пошук і підтримка обдарованої учнівської молоді;

залучення молоді до вивчення народних традицій;

розвиток творчих здібностей у дітей та учнівської молоді, формування відповідних професійних умінь і навичок;

обмін кращим досвідом організації роботи гуртків в позашкільних, загальноосвітніх та інших навчальних закладах;

виховання в учнівської молоді національної, естетичної та екологічної культури.

Вітаємо переможців обласного конкурсу календарних хліборобських обрядів "Коло Сварога":

1. Роменських Олександру, вихованку гуртка "Паперовий світ", керівник Нічіпорова Л.М.

2. Болоцьку Софію, вихованку гуртка "Мукосолька", керівник Кириченко Н.В.

3. Падалку Тетяну, вихованку гуртка "Рукодільниця", керівник Беспала В.О.