Сучасні підходи до логіко–математичного розвитку та використання цікавого матеріалу в роботі з дошкільниками

Дата: 05.11.2021 08:29

Згідно річного плану у закладі дошкільної освіти № 9 «Золотий ключик» 29 жовтня пройшла педагогічна нарада «Сучасні підходи до логіко –математичного розвитку та використання цікавого матеріалу в роботі з дошкільниками». Вихователі були ознайомлені з загальними результатами моніторингу знань дітей, а саме за освітньою лінією «Дитина в сенсорно –пізнавальному просторі». Вихователь Рябцева Н. А. зробила доповідь  за темою «Логіко-математичний розвиток дітей дошкільного віку в різних видах діяльності».  Вихователь-методист Біловодова М.Г. підготувала презентацію «Математичний матеріал для роботи в ЗДО». Вихователі Істратова С.О. та Ярова І. В. підготували ігри та ігрові вправи з математичного розвитку, які  використовуються на заняттях та повсякденному житті.