Колегії відділу освіти

*Нарада керівників 9 березня 2021 року

09.03.2021 року відбулася нарада керівників закладів освіти м. Новогродівка. Начальник відділу освіти та головний бухгалтер звітували щодо виконання бюджетних програм за 2020 рік по закладам освіти міста.

Відділом освіти м. Новогродівка дано доручення керівникам закладів загальної середньої освіти представити Стратегію розвитку закладу освіти на період 2021-2024 р.р з урахуванням вимог чинного законодавства.

*Нарада керівників 26 листопада 2020 року

26 листопада 2020 року відбулася онлайн-нарада керівників закладів освіти міста за участю представника ДоноблІППО Ломакіної Галини Іванівни щодо моніторингу результативності зовнішнього незалежного оцінювання за 2018-2020 роки та розглянули план заходів підготовки учнів 11 класів до участі у ЗНО -2021.

У Концепції Нової  української школи наголошується, що «Нова українська школа – школа для життя в 21 столітті». Змінюються технології, розвивається суспільство.  Отже,  ми не можемо точно знати, з якими викликами зустрічаються діти, які зараз навчаються в школі, але ми точно знаємо, що повинні навчати так, щоб учні вміли використовувати набуті знання на практиці. Зовнішнє  незалежне оцінювання і є тим показником, спрямованим на визначення компетентностей випускників.

Підвищення рівня освіти населення України, забезпечення реалізації конституційних прав громадян на рівний доступ до якісної освіти, здійснення контролю за дотриманням Державного стандарту базової та повної середньої освіти й аналізу стану системи освіти, прогнозування її розвитку – це мета зовнішнього незалежного оцінювання.

Моніторинг результативності ЗНО учнів закладів освіти міста дозволяє виявити проблеми шкільної освіти та окреслити можливі шляхи їхнього подолання.

*Колегія відділу освіти 27 серпня 2020 року

* Колегія відділу освіти 27 лютого 2020 року